Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 02:31:02

Про землю та проекти в Кіптях

13.12.2016   07:48

Про організаційну роботу, необхідну для фахового управління земельними ресурсами, йшося на семінарі в Кіптях. Проводився він 12 грудня для працівників виконкому об`єднаної територіальної громади.

Під час навчання висвітлювалися процедури розпорядження земельними ділянками оганами місцевого самоврядування та виконавчої влади у відповідності до ст. 122 Земельного кодексу України. Було розглянуто шляхи реалізації права власності на землю мешканцями територіальної громади в межах та за межами населених пунктів.

Також надано інформацію щодо реалізації гарантованого держвою права власності на землю учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. Посадовців  цікавило, коли буде відпрацьовано механізм передачі земель державної власності, що перебувають в постійному користуванні підприємств, до земель комунальної власності територіальної громади.
Слухачі просили роз`яснити правомірність та механізми вчинення цивільно-правових дій за наявності правовстановлюючого документу на землю старого зразка. Також наголошувалося – громада зацікавлена у ширшому інформуванні щодо порядку поновлення чи переукладання договорів оренди земельних паїв (терміни оренди, умови виплати орендної плати, терміни укладання договорів).

Надалі мовилося про необхідність, наявні можливості, організаційні та процедурні аспекти залучення міжнародної технічної допопоги. Слухачі ознайомилися з різними підходами донорів до надання такого роду коштів, тематичною спрямованістю, вимогами до отримувачів, прикладами успішної подібної діяльності на Чернігівщині. Наголошувалося на необхідності професійного підходу до цієї справи, формування команди, налагодження взаємодії всіх зацікавлених сторін для реалізації проектів.

Заняття проводили заступник начальника управління землеустрою та охорони земель головного управління держгеокадастру в Чернігівькій області Ігор Пузан та директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко.

Наступний подібний семінар – 13 грудня у Вертіївці.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини