Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 14:31:35

Школярі з Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування

08.12.2016   08:24Агенцiя

На початку грудня у місті Київ відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну».

Його учасниками стали представники загальноосвітніх навчальних закладів 25 областей України. Чернігівщину представляли делегати Ніжинської Ліги старшокласників, Чернігівської районної Ради старшокласників та Чернігівського міського учнівського Парламенту.

Мета заходу – обмін лідерським досвідом, презентація власних волонтерських, соціальних, екологічних, культурологічних проектів та планування подальшої діяльності.

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, де пройшов захід, молодь презентувала проекти учнівського самоврядування: «Схід – Захід – разом!», «Зробимо Україну чистою», «Парад вишиванок», «Прапор доброчинності».

У рамках програми школярі взяли участь у тренінгах за напрямками: «Ресурс – сміття», «Екологічна варта», «Толерантність у молодіжному колі», «Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами», «Ще раз про ВІЛ і СНІД», «Дитяча тележурналістика», «Хакатон дозвіллєвих технологій роботи з молоддю».

Працювали й в інтерактивних локаціях з питань реалізації соціальних та благодійних проектів та акцій, під час яких учні познайомилися з цікавими особистостями та представниками громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини