Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 00:30:06

Проведені спеціальні заняття

07.12.2016   07:30Агенцiя

З фахівцями, відповідальними за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки підприємств, установ та організацій проведені спеціальні заняття.

В період з 28 листопада по 2 грудня у відповідності до річного плану перепідготовки слухачів в системі цивільного захисту, на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проходили завершальні у 2016 році заняття фахівців підприємств, установ та організацій, відповідальних за стан забезпечення техногенної та пожежної безпеки
Метою організації навчального процесу за даною програмою є своєчасне і систематичне оновлення, поглиблення спеціальних знань і умінь, що обумовлюють здатність слухачів до виконання обов'язків з техногенної та пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях.

Найбільш показовий етап підготовки відбувся 30 листопада на базі пожежно-технічної виставки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Присутнім навели статистичні дані та приклади найбільш резонансних пожеж, роз’яснили алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру, а також виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння отриманої інформації слухачі переглянули відеоматеріали профілактичного характеру.

Викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту на безпеки життєдіяльності Віктор Добриця та Олексій Моргун під час екскурсії по пожежно-технічній виставці розповіли про участь вогнеборців Чернігівщини в ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, історичний розвиток пожежної охорони області, ознайомили із спорядженням рятувальників і технічним оснащенням підрозділів. Особливу увагу було приділено роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння.

Доброзичлива та невимушена атмосфера навчання сприяли тому, що слухачі задавали різноманітні запитання викладачам і отримували на них вичерпні відповіді. Конструктивний діалог між всіма учасниками заходу засвідчив про високий коефіцієнт продуктивності навчання.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.