Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 06:51:32

Відбулась конференція "Право, держава та громадянське суспільство в умовах системних реформ: реалії та перспективи"

01.12.2016   11:21Агенцiя

В приміщенні Чернігівського інституту МАУП вже традиційно відбулась ІІ Регіональна науково-практична конференція. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Михайла Войцеховського.

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи.

Головна мета науково-практичної конференції – зробити доступною для вчених, громадськості, студентства та практичних працівників інформацію про реалізацію реформ в світі та в Україні, зв’язок теорії і практики, гармонізацію національного законодавства з міжнародним, обговорення практичних проблем.

Урочисте відкриття конференції розпочалось виступом заступника директора з науково-педагогічної роботи, кандидата економічних наук Назарко Світлани Олексіївни, яка привітала усіх присутніх, засвідчила актуальність заходу та доцільність обміну думками і знаннями учасників конференції. У своєму виступі також зазначила, що важливим завданням є переосмислення стратегії реалізації євроінтеграційного курсу України який потребує розробки нових підходів щодо впровадження європейських стандартів у різних сферах суспільного життя. Вона побажала творчої наснаги, взаєморозуміння та плідної дискусії усім учасникам заходу.

Далі були представлені доповіді трьох секцій: соціально-гуманітарної (соціальні, гуманітарні та прикладні науки); правової (юридичні науки) та економічної (економічні науки) залежно напряму досліджуваної тематики. Доповіді учасників конференції викликали зацікавлення слухачів та жваві дискусії серед присутніх.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність української фахової спільноти сприймати виклики соціальних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання.

Тому науково-практична конференція змогла об’єднати погляди різних учасників. Адже обговорення – це є всестороннє бачення тієї чи іншої проблематики.

Підсумовуючи роботу конференції, Войцеховський М.М. побажав присутнім розширювати коло наукових пошуків й активніше приймати участь у наукових заходах.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини