Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 січня, 19:07:55

Турнір "Інтелектуальні лицарі Чернігівщини" у ЧНТУ

28.11.2016   11:36Агенцiя

24 листопада Навчально-науковим інститутом економіки ЧНТУ з успіхом пройшов Турнір «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини».

Враховуючи велику кількість учасників, Турнір було проведено у дві рівносильні незалежні сесії. Із вітальним словом до учасників Турніру та вчителів виступив ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор  Шкарлет Сергій Миколайович.

Протягом Турніру учасники-школярі кращих і найактивніших загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернігова презентували свої команди та їх внесок у розвиток нашого міста. Абсолютно всі представлені презентації носили творчий, креативний, оригінальний підхід до візуалізації та представлення. Учасники однозначно провели ґрунтовну і кропітку попередню підготовку при розробці та зйомці відеопрезентацій на тему «Ми – майбутнє Чернігова».

Безпосередньо у ході Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» учасники генерували власні ідеї зміни нашого міста накраще зусиллями молоді спільно з ЧНТУ, а також розкрили своє бачення того, як зробити м.Чернігів більш відкритим до сучасної молоді. Робота команд-учасниць здійснювалась за підтримки модераторів від ЧНТУ: кандидатів економічних наук, доцентів Холявко Наталії, Дубини Максима, Лаврова Руслана, Садчикової Ірини.

До складу журі входи науковці ЧНТУ (Коваленко Л.О., Гонта О.І., Савченко В.Ф., Дерій Ж.В., Кирилюк Ю.В., Ільчук В.П., Клименко Т.В.), директор Чернігівського молодіжного центру праці (Симонова І.Ю.), представник громадської організації «Чернігів Європейський» (Вербицька Г.В.) та Інформаційного центру ЄС (Ревко А.М.).

Журі були вражені високим рівнем запропонованих школярами проектних ідей і, відповідно, стикнулись із неймовірними труднощами при визначенні переможців у кожній сесії Турніру. Зрештою, після тривалих дискусій та обговорень члени журі прийняли колегіальне рішення, присудивши лідерство:

    у першій сесії Турніру – загальноосвітній школі № 20 у складі у складі Фурсіної Марії, Переведенцевої Олександри, Салькової Маргарити, Савченка Даніїла, Медведєва Костянтина;
    у другій сесії Турніру – загальноосвітній школі №17 у складі Звона Дениса, Кирди Анастасії, Маркової Дар’ї, Удовик Анастасії, Хугаєвої Катерини.

Проект представників загальноосвітньої школи № 2 (у складі Мухи Анни, Бойка Владислава, Гергуль Іллі, Сікори Дениса, Романченка Анатолія) викликав професійну увагу членів журі (фахівців у галузі економіки) та буде удостоєний Спеціального призу від Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ.

Урочисте нагородження переможців відбуватиметься 14 грудня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті.

Особливу подяку висловлюємо учителям, які займались підготовкою школярів до участі у Турнірі. До речі, на самому Турнірі педагоги також були активно задіяні, проявивши власну креативність та оригінальність мислення з акцентом на оптимістичному майбутньому освіти м.Чернігова. Ідеї «Город от ума» та «Оксфорд на Десні» були згенеровані й обґрунтовані саме вчителями.

Атмосфери Турніру додавали студенти та аспірант Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ Гонта Сергій, артистично демонструючи мініспектаклі для учасників.

Наприкінці Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» було анонсовано старт конкурсу селфі-фотографій із символікою ЧНТУ та есе на тему «Європейське майбутнє України» (термін подання – до 01.12.2016 р.).

За результатами Турніру «Інтелектуальні лицарі Чернігівщини» ми впевнено і безапеляційно можемо констатувати, що майбутнє м.Чернігова – у надійних роках впевненої, цілеспрямованої і наполегливої молоді з позитивними поглядами й активною і небайдужою життєвою та громадською позицією.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили хлопців, які розмалювали зупинку громадського транспорту

Патрульні виявили хлопців, які розмалювали зупинку громадського транспорту 12:47

Вчора близько четвертої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Захисників України двоє невідомих щось пишуть фарбою на зупинці громадського транспорту.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання 12:24

Питання, які виносяться на розгляд п’ятдесятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила сьогодні погоджувальна рада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:13

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:34

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Тепла зима сприяє завершенню будівництва спортивного майданчика у Сновську

Тепла зима сприяє завершенню будівництва спортивного майданчика у Сновську 11:11

Біля Сновської районної гімназії продовжуються будівельні роботи з облаштування спортивного майданчика. Підготовчі роботи розпочали у листопаді 2019 року, тоді робітники демонтували фундамент колишнього ФОК, зазначено на сайті громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини