Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 21:30:20

Як багаті стали багатими?

28.10.2016   07:43Агенцiя

27 жовтня в Чернігівському інституті МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Як багаті стали багатими?» під керівництвом кандидата економічних наук Віктора Садчикова.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП. Ведучий зазначив, що молодість – прекрасна пора, коли людина здатна на все, сповнена надій та прагнень, віри у власний успіх.

Цей період дає унікальний шанс скористатися потужною енергією, працездатністю для досягнення намічених завдань та реалізації сподівань.

Круглий стіл мав на меті створити неформальну атмосферу для спілкування, обміну думками та поглядами. Тема самореалізації надзвичайно актуальна для молоді.

У рамках заходу були обговорені такі питання:
1. Контролюйте свій фінансовий потік.
2. Головний ресурс – не гроші, а люди.
3. Навколо багато можливостей.
4. Цінуйте свій час.

Під час обговорення з’ясувалося, що молодь по-різному сприймає і розуміє проблему самореалізації. Для деяких самореалізація має філософський зміст. З одного боку її можна ототожнити з юнацьким максималізмом, а з іншого - це можливість довести, передусім, собі, що ти на щось здатен у цьому житті.

Думка про те, що багато що залежить від нас частково, була підтримана студентами. Присутні погодилися з тим, що не завжди бажання, прагнення, переконання та зусилля можуть виправдати себе в досягненні тієї чи іншої мети, а також,  «якщо нічого не робити, то і нічого не вдасться досягнути».

Усі учасники круглого столу погоджуються, що молодість, крім можливостей самореалізації, дає шанс людині у вирішенні певних екзистенціальних проблем (усвідомлення змісту свого життя, підведення перших підсумків).

На круглому столі учасники прагнули також наповнити змістом поняття «успіх», дійти згоди в розумінні того, кого можна вважати успішною людиною.

Віктор Сергійович на прикладі досягнення відомих людей, таких як Білл Гейтс, Томас Ліптон, Мікеле Ферреро і Генрі Форд, показав студентам зміст поняття «успіх».

Безумовно, сучасна молодь переважно демонструє не лише хороший рівень професійної та теоретичної підготовки, а й має потужний фундамент істинних ціннісних орієнтацій.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини