Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:17:45

До слухачів курсів завітав норвезький професор

22.10.2016   11:15Агенцiя

Нещодавно з країни вікінгів повернувся Президент України Петро Порошенко, де в робочому форматі з метою налагодження економічної співпраці зустрічався з прем’єром Норвегії Ерною Солберг.

А вже за декілька днів до слухачів курсів «Україна-Норвегія», що тривають в  Чернігівському національному технологічному університеті завітав норвезький професор.

На курсах  військові, бійці АТО та члени їх сімей отримують новий багаж знань  для адаптації у цивільному житті, і саме зараз європейський досвід став їм в нагоді.

Як повідомляють організатори курсів, основною метою стала якісна підготовка слухачів на професії, що користуються попитом на ринку праці з можливістю їх працевлаштування на реальних підприємствах або можливості створення власного бізнесу.

Дружні україно-норвезькі стосунки існують вже майже 13 років, а проект підтримується у всіх великих містах України.

Саме за підтримки навчальних закладів двох країн та громадської організації «Чернігів Європейський» українські бійці можуть відвідувати курси та здобувати новий фах.

 Під гучні оплески норвезький професор Борд Микалсен прощавався з слухачами, але невдовзі кожен з них зможе обрати на цивільному шляху свою стежку у гідне впевнене майбутнє, завдяки отриманим знанням.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини