Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 13:55:37

Публічні закупівлі: від теорії до практики

12.10.2016   08:13Агенцiя

Тематичний семінар для фахівців у сфері публічних закупівель проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 11 по 12 жовтня.

Учасники семінару дізнаються про сучасний стан нормативно-правової бази публічних закупівель в Україні (ЗУ «Про публічні закупівлі»); основні положення, сфера застосування термінологія та відмінності нового закону.

Далі висвітлюватимуться повноваження та функції тендерного комітету, уповноваженої особи, центральної закупівельної організації; примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб); загальні умови здійснення закупівлі та оприлюднення інформації щодо закупівель.

Водночас йтиметься про порядок та основні умови планування закупівель, формування річного плану закупівель та додатку до нього; оформлення тендерної документації; кваліфікаційні вимоги до учасників торгів; причини відмови в участі в процедурі закупівлі; забезпечення пропозиції, забезпечення виконання договору про закупівлю; нецінові критерії, критерії оцінки та відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель.

Фахівці ознайомляться з порядком проведення процедури відкритих торгів; особливостями проведення конкурентного діалогу; оскарження процедур закупівель; закупівель за рамковими угодами та громадського контролю в сфері закупівель.

Також вони звернуть увагу на порядок проведення переговорної процедури закупівлі (підстави для застосування, обґрунтування підстави); нововведення щодо закупівлі природного газу; порядок звітності щодо здійснення закупівель; забезпечення інформаційної підтримки учасників процесу закупівель та застосування електронного цифрового підпису.

Під час практичних занять розглядатимуться практичні аспекти здійснення допорогових закупівель з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи Prozorro. Слухачі отримають пояснення щодо користування інструментами особистого кабінету замовника; опрацьовуватимуть процес створення закупівлі (завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування), моніторингу, статистики та обговорюватимуть приклади завершених закупівель.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.