Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 19:44:34

"Ерудити правознавства"

04.10.2016   12:04Агенцiя

З нагоди Дня Юриста України 4 жовтня в стінах Чернігівського інституту МАУП відбувся ІV сезон Міжвузівської інтелектуальної гри Брейн-ринг з правознавства.

Подібне студентське змагання у такому незвичному форматі проводиться в інституті вже не вперше. Студенти вкрай зацікавилися таким оригінальним форматом перевірки знань, адже звичайні науково-теоретичні конференції студентів не дають того адреналіну, тієї атмосфери, того рівня та якості перевірки знань, які дає їм Брейн-ринг.

Перед початком турніру ведучий Брейн-рингу – завідуючий кафедрою  «Правознавства», кандидат юридичних наук, доцент Войцеховський М.М. представив всім учасникам і вболівальникам шановне журі, до складу якого ввійшли: заступник директора ЧІ МАУП з науково-педагогічної роботи, к. е. н. Назарко С.О., к. ю. н. Сидоренко Є.В., викладач Захарчук І.В, викладач Савінова В.М, к. ю. н. Ткаченко О.Г.
У заході взяли участь 3 команди: «Правова група» ЧІ МАУП, «Авант’юристи» Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ, «Сіверяни» Академії Державної пенітенціарної служби України.

Бій за титул найрозумніших проходив у п’ять  етапів. Всі запитання та правильні відповіді на них голосно озвучувалися ведучим, що виключало будь-яку можливість невірно інтерпретувати ведучим зміст відповіді тої чи іншої команди. Такий формат надав можливість кожній команді-учасниці проявити не тільки свої знання, але і швидкість свого мислення (а так само вміння випередити команду-суперника в піднятті сигнального прапорця, що надає пріоритетне право першою відповідати на поставлене запитання). Доречи, багато питань, підготовлених кафедрою «Правознавства», мали каверзи, чимало – несподівані відповіді, що, поза сумнівом, створювало атмосферу постійної уваги і мисленої напруги як гравців, так і вболівальників. 
Варто відмітити, що не дивлячись на те, що на окремі запитання жодна з команд-учасниць не змогла надати правильні відповіді, тим не менш рівень підготовки учасників приємно здивував ведучого та журі Брейн-рингу. 

У результаті напружених і хвилюючих змагальних поєдинків призові місця між трійцею команд-учасниць Брейн-рингу розподілилися наступним чином – лідерами стала команда – «Сіверяни» Академії Державної пенітенціарної служби, України, друге місце зайняла команда «Правова група» ЧІ МАУП і почесне третє місце –  «Авант’юристи» Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.

Команди-учасниці брейн-рингу були заохочені солодкими призами та схвальними грамотами.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини