Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:00:08

Школярі третій тиждень не ходять на уроки

04.10.2016   08:35

У селі Петрівка Бобровицького району на учні третього класу третій тиждень не ходять до школи через некеровану поведінку однокласника Артема Волощука. Дітей не пускають батьки.

— Сказали, не приведуть дітей на заняття, доки Артем буде в їхньому класі, — розповідає директор школи 32-річна Людмила Рагуліна. — Хлопчик поводиться агресивно, б'ється, рве підручники. На зауваження вчителів каже: "Закрий рота, бо я тебе завтра заріжу". Буває, дивиться мовчки спідлоба, а потім як загилить матюка. Некерована дитина. Більш як 10 хвилин не всидить на місці.

Артем має синдром гіперактивності, за висновками лікарів.

— Було засідання батьківського комітету. Намагалися вирішити ситуацію. Мама хлопчика наполягає, що з її сином усе гаразд. Каже, що працює над його поведінкою. Тільки результатів не бачимо, — говорить Микола Малашта, сільський голова Петрівки.

— Ситуація складна, — пояснює 33-річна Тетяна Волощук, мати Артема. — Мені говорять, що він хворий на голову. Щоб довести протилежне, були на обстеженні в обласній психоневрологічній лікарні, зробили не одне МРТ голови. Ніхто не сказав, що він не сповна розуму. Приписали заспокійливе, бо надто активний. Виконуємо рекомендації лікарів, проте зрушень немає. Дитина сидить на уроці, позіхає, а руки й ноги ходором ходять.

Однокласники його уникають, через це він псіхує. При мені вдарив долонею дівчинку по голові. По селу рознесли, що ледь не прибив.


http://gazeta.ua/articles/scandals-newspaper/_skolyari-tretij-tizhden-ne-hodyat-na-uroki/726646

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини