Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 17:29:41

"Урок реального трудового життя"

12.09.2016   11:09

Cаме так називався профорієнтаційний захід, що відбувся в Козелецькій загальноосвітній школі № 2, для учнів випускних класів.

Під час заходу школярів ознайомили з ситуацію на ринку праці, «Барометром професій», правилами вибору та розповсюдженими помилками, які допускає молодь, обираючи трудовий шлях, формулою вибору професії «хочу-можу-треба» та послугами служби зайнятості. Присутні дізнались про ринкоутворюючі підприємства регіону та вимоги сучасних роботодавців до працівників.

Під час розмови зі школярами фахівець Козелецький районний центр зайнятості Вікторія Авраменко зазначила: для того, щоб мати гідне життя, людині треба працювати. Без знань та навиків працевлаштуватись неможливо, тому спочатку слід отримати фах.

Обираючи професійний шлях, треба зважати не на «моду», а на свої бажання, нахили, здібності, поради профорієнтаторів та батьків, і, звісно, ситуацію на ринку праці. Перевагу варто віддавати не престижним професіям, а затребуваним. Такими нині є робітничі професії. Роботодавцям Козелеччини, наприклад, бракує електрогазозварників, токарів, машиністів тістообробних машин, складальників взуття, птахівників, продавців, агрономів, механіків.

Учні активно брали участь у дискусіях та поділилися думками щодо свого майбутнього.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини