У Чернігові Кучма вручив стипендії фонду "Україна" 5 студентам
У Чернігові сьогодні президент України Леонід Кучма (1994-2005) вручив стипендії президентського фонду "Україна" 5 студентам Чернігівського національного технологічного університету.
Президентські стипендії отримали студенти другого, третього і п'ятого курсів університету - Олександр Молочко, Марина Куловер, Альона Жабинська, Ярослав Конопля та Олександр Ківокурцев. Кандидатури саме цих студентів рекомендовані адміністрацією університету за вагомі досягнення у науковій діяльності, а також активність у громадському житті вишу. Л.Кучма зізнався журналістам, що з розробками стипендіатів фонду не ознайомлений. "Фонд і я не втручаємося у ситуацію", - повідомив він.
Звертаючись до студентів ЧНТУ, екс-президент України назвав їх кращими із кращих. "Для мене честь бути у цьому колективі, бо ніде не відчуваю так комфортно, по-домашньому, по-доброму, як у цьому залі", - поділився Л.Кучма.
Він закликав молодь об'єднатися і "підставити плече один одному", а також показати світові приклад.
"Дивлюся у завтра з оптимізмом: ми не маємо права мати на цій землі іншу державу, щоб нас поважали у світі, а не дивилися, як на жебраків", - зазначив Л.Кучма. Він також висловив упевненість, що "Україна є і вона обов'язково буде, щоб ні в кого не виникало сумнівів".
Фонд "Україна" з 2004 року надає підтримку студентам технічних вищів. У такий спосіб фонд заохочує молодь до науково-практичних розробок, що сприяли б розвитку України. Цього року сума стипендій студентам становить 15 тис. гривень.
Ірина Синельник
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.