Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 00:57:52

Школярі Чернігова випробували свої знання про енергоефективність

09.09.2016   08:31

Громадянська мережа ОПОРА провела на базі 22 ліцею у Чернігові брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Енергозбереження – шлях до чистого майбутнього».

Дві збірні команди змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси. Учасники повинні були відповісти на запитання та набрати найбільшу кількість балів. Не дивлячись на те, що спочатку лідерами були одинадцятикласники, перемогу отримали представники команди з 10 класу.

«Були запитання, на які ніхто з нас не знав відповіді. Я ніколи не думав про те, чи дає змогу лічильник економити. Оскільки всі завжди прагнули їх встановити, наша команда вирішила, що таки вони економлять ресурси, після чого ми дізналися правильну відповідь і були здивовані. Мені дуже сподобались змагання, а особливо тому, що мій клас переміг випускників. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Павло, учень 10 класу.

Брейн-ринг проводився в рамках Днів Сталої Енергії в Чернігові, які проходять упродовж цілого тижня та вже ознаменувалися низкою заходів. Цього року до них залучені переважно учні середніх навчальних закладів Чернігова.

Учасники змагань отримали корисні призи, підготовлені Чернігівською міською радою та Громадянською мережею ОПОРА, серед яких флешки, футболки та термометри.
 
«Дітям потрібні знання для того, щоб стати професіоналами в майбутньому. А знання про енергоефективність важливі, щоб майбутнє було зваженим та комфортним. Чим раніше пояснити цю тему дітям, тим більше шансів виховати відповідальних громадян», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканец.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.