Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:42:06

Медичні знання перед АТО

01.07.2016   13:48Агенцiя

Група чернігівських бійців перед поїздкою в АТО вивчали основи першої медичної допомоги при пораненні в бойових умовах.

Заняття проводили тренери-волонтери, які уже брали участь в гарячих точках за підтримки "Антикорупційного Руху В. Наливайченка" разом з громадською організацією "Щит 41" в рамках проекту ‪#‎АрміяГідності‬ в Чернігові.

Бійці вчилися, як допомагати пораненому з допомогою індивідуальної аптечки , як зупиняти кров, оглядати пораненого, відновлювати його дихання та виносити постраждалого з поля бою.

Тренери та учасники занять, сходилися на думці, що краще відпрацювати навички в звичайних умовах, щоб, якщо доведеться, у бойових не втрачати час і діяти якомога ефективніше.

Заняття проходили на прохання бійців підрозділу, яке вони висловили активістам "Антикорупційного Руху " і проекту «Армія Гідності» під час зустрічі в зоні АТО на Донбасі.

Як повідомлялося, в кінці травня активісти проекту «Армія Гідності» з Чернігівщини доставляли допомогу місцевих підприємств на позиції військових в Луганській і Донецькій областях.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини