Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:25:57

Навчальні збори резервістів на базі першої окремої гвардійської танкової бригади

22.06.2016   10:10

Продовження першого етапу навчань. Підготовка наступу на непідготовлену оборону.

21 червня, навчання для військовослужбовців та резервістів оперативного резерву 1-ої окремої гвардійської танкової бригади продовжились із розроблення плану бойових дій бригади, прийняття рішень та доведення бойових завдань (завдань з видів забезпечення) до підрозділів на ведення бойових дій.

Зранку, один із артилерійських дивізіонів продовжив перший навчальний етап виконанням вогневого завдання бойовими пострілами, а також для виконання практичних вправ стрільб зі стрілецької зброї, згідно плану, було задіяно військовослужбовців одного із танкових батальйонів.

Підрозділи на першому етапі відпрацювали елемент переміщення у вихідний район для наступу та на даний час знаходяться в місцях відповідно до своїх напрямків виконання завдань.

Після проведення рекогносцировки командирами батальйонів з командирами рот, організації взаємодії командиром бригади з командирами підрозділів, розпочалась практична робота командира в підпорядкованих підрозділах та організація контролю готовності.

Як один із крайніх елементів сьогоднішнього навчального дня, командирами батальйонів (дивізіонів) приймались рішення щодо ведення бойових дій та доведення завдань до командирів рот та взводів.   

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.