Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 00:51:39

Літня мовна школа розпочала роботу поблизу Чернігова

17.06.2016   08:09Агенцiя

В таборі «Юний турист» у приміській до Чернігова Количівці відкрито першу зміну обласної літньої школи з англійської мови для обдарованих і талановитих дітей.

Із 14 червня по 4 липня учні 7 – 10 класів – переможці цьогорічних всеукраїнських, обласних, районних етапів учнівських олімпіад, мовних конкурсів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з іноземних мов – поліпшуватимуть рівень знань і вмінь у форматі англомовного табору. Під час перебування в обласній літній мовній школі діти зможуть гармонійно поєднати кваліфіковане навчання зі змістовним відпочинком та насиченим дозвіллям в умовах оздоровчого табору.

Учасниками урочистого відкриття крім, дітей і педагогів, стали волонтери-носії мови, які спілкуватимуться з дітьми впродовж усього таборування – Девід Андерсон (США) та Вєнтао Су (КНР). Почесними гостями були голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч і начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький.

Звертаючись до учасників табору, Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що якісне знання англійської мови є базою для конкурентоздатності сучасної молоді. Він відзначив, що цей рік Президентом України оголошено Роком англійської мови та подякував волонтерам і педагогам за внесок у майбутнє дітей Чернігівщини та України загалом.

Цей табір є центральним, але програми з позашкільного вивчення англійської мови діють практично в усіх районах області у вигляді літніх таборів або в іншій формі, – прокоментував захід Валерій Куліч.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини