Дитячий садочок № 36 "Дивограй" відзначив своє 50-річчя
У Чернігові відбувся святковий захід з нагоди 50-річчя дитячого садочка № 36 "Дивограй" за участю міського голови Владислава Атрошенка.
У заході взяли участь начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, депутати міської ради, працівники дошкільного навчального закладу на чолі з завідуючою Тетяною Ярмоленко, матері та дружини загиблих героїв АТО, діти, які виховуються в цьому закладі, та їхні батьки.
Чернігівський міський голова приєднався до всіх привітань, що лунали в цей день. Дошкільному закладу побажав процвітання, а працівникам гарного настрою, успіхів у виховній діяльності, щастя та добра.
До уваги присутніх була представлена концертна програма.
Довідково:
Дошкільний навчальний заклад розпочав своє функціонування 12.06.1966 року. У ньому функціонувало 4 групи (найменшим вихованцям було по 4 місяці – 28 чоловік у групі. На групі працювали 2 няні та 1 вихователь).
Першою завідуючою була Хіленко Оксана Нікіфорівна.
На даний час у дошкільному закладі 278 дітей, функціонує 11 груп, в тому числі 2 спеціальні групи.
Колектив налічує 60 працівників на чолі з завідуючою Ярмоленко Тетяною Петрівною, яка працює на даній посаді останні 10 років.
Державну атестацію пройшли у 2010 році на високому рівні з відзнакою.
Цей дошкільний навчальний заклад є призером конкурсу «Щастя краси», що проходить щорічно у міському парку культури. Заклад є базовим для проходження практики слухачами обласного інституту післядипломної освіти.
Педагогічний колектив є активним учасником та переможцем професійних конкурсів міського, обласного та республіканського рівнів. Користується популярністю серед батьківської громадськості.
Останні новини Чернігівщини
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.