Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 11:32:05

Вчимо дітей правильній та безпечній поведінці

11.06.2016   12:55Агенцiя

Нещодавно, до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області завітали вихованці пришкільного табору «Сонечко» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Заняття поділялось на два етапи. Оскільки у результаті бойових дій на Сході України в незаконному обігу опинилася велика кількість зброї та боєприпасів, то почастішали випадки травмування або загибелі дітей внаслідок незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Тож першим етапом був перегляд цікавого мультфільму, про правила поводження з небезпечними знахідками та в формі бесіди закріплено побачений матеріал.

На другому етапі з метою вироблення навичок правильно і чітко діяти у випадку надзвичайної ситуації, з дітьми було проведено бесіду на тему «Що робити для збереження життя у випадку пожежі». 

Фахівці Центру ознайомили дітей з причинами виникнення пожеж, первинними засобами пожежегасіння, а також розповіли про засоби індивідуального захисту органів дихання. Вихованці пришкільного табору із захопленням розглядали вогнегасники та протигази.

Також, учні мали можливість переглянути виставку дитячих творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» на якій були представлені роботи літературного та мистецького напрямів різної тематики – від безпеки на дорозі до екологічної безпеки.

Проведення даного заходу  сприяло закріпленню знань про правила безпечної поведінки у повсякденному житті, популяризації професії рятувальника, розвитку естетичних смаків у дітей.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання 11:08

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.