Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 09:29:26

Чернігівський НТУ підтримав проект соціальної дії "Чернігів екологічний"

08.06.2016   12:22Агенцiя

Чернігівський національний технологічний університет виступив партнером проект соціальної дії «Чернігів екологічний», який реалізовано Громадською організацією «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради.

Проект спрямований на поширення екологічних цінностей серед молоді м. Чернігова, підвищення рівня екологічної культури та розвиток екологічної ініціативи молодих громадян. Автори ідеї та менеджери проекту – кандидат економічних наук,  доцент Катерина Гнедіна та магістр соціальної роботи Ольга Количева.    

У рамках проекту «Чернігів екологічний» проведено еко-виставку, реалізовано заходи із озеленення міської території, а також залучено молодих громадян до участі у конкурсі ідей екологічних проектів. Студенти Чернігівського національного технологічного взяли участь у дослідженні, результати якого свідчать про небайдужість молоді до екологічних проблем та готовність долучитися до їх вирішення.

Такі заходи сприяють формуванню в молоді екологічної культури та розуміння важливості збереження довкілля.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів 09:17

З 1 квітня цього року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень.

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з "COVID 19" готовий 09:11

В зоні відповідальності Чернігівського військового госпіталю серед військовослужбовців частин ЗС України, які дислокуються в Чернігівській та Сумській області, жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано.

Нардеп від Чернігова вніс до

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок 09:02

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 квітня до 8:00 7 квітня 2020 року.

Тимчасові обмеження на кордоні посилено

Тимчасові обмеження на кордоні посилено 08:34

Кабінетом України змінено обмеження пропускних операцій на державному кордоні України, які введені через пандемію хвороби COVID-19.