Медичний коледж до надзвичайних ситуацій готовий
Наразі в Чернігівському базовому медичному коледжі Чернігівської обласної ради проходить «Тиждень цивільного захисту», у ході якого 1 червня було проведене об’єктове тренування за темою «Гасіння пожеж у лікувальних закладах».
Працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області була надана методична допомога у підготовці та проведенні тренування.
На початку тренування проведена лекція зі студентами та працівниками коледжу про загальні правила пожежної безпеки та надання медичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації.
Під час умовної пожежі здійснено організоване виведення з небезпечної зони персоналу і студентів відповідно до плану евакуації.
Враховуючи специфіку навчального закладу – медичний профіль, з метою посилення професійної підготовки, за розробленою легендою навчання, під час евакуації окремі особи отримали ушкодження: отруєння чадним газом, опіки кінцівок, відкритий перелом гомілки та інші.
Майстер-клас по наданню медичної допомоги постраждалим було проведено бригадою Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Великого естетичного впливу на присутніх мали виставки, підготовлені працівниками бібліотеки:
1. Тематична літературна виставка (книги, брошури, статті).
2. Виставка до 30-річчя Чорнобильської трагедії.
3. Картинна галерея «Надзвичайні ситуації у творах мистецтва» (репродукції картин).
Як студенти, так і працівники коледжу були задоволені проведеним тренуванням, адже змогли на практиці побувати в умовній надзвичайній ситуації, в якій кожен міг спробувати свої можливості.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.