Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:58:48

У Чернігові 2114 випускників 9 класів та 1511 випускників 11 класів закінчили школу цього року

31.05.2016   17:31

27 травня в загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова завершено навчальні заняття та проведено свято «Останнього дзвоника».

У 2015-2016 навчальному році закінчили 9 клас 2114 випускників, з них 103 – претенденти на отримання свідоцтва з відзнакою.

З 1 по 8 червня для випускників 9 класів буде проведено державну підсумкову атестацію з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

8 - 9 червня 2016 року учням, які закінчили 9-й клас, планується вручити документи про базову загальну середню освіту.   

Вчора і сьогодні в Чернігові проходять урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту.

У 2015-2016 навчальному році в Чернігові 11 клас закінчило 1511 випускників, з них 68 – нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», 35 – срібною медаллю «За досягнення у навчанні»

На даний час на розгляд апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти подано заяви ще 2 претендентів на нагородження медалями. За результатами розгляду буде прийнято рішення щодо нагородження їх медалями або відмовлено в задоволенні апеляційної заяви.

Останні новини Чернігівщини

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.