Відбувся флешмоб "Україна і євроінтеграційні законопроекти"
19 травня Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка приєднався до проведення всеукраїнського флешмобу в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи – 2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" – "Україна і євроінтеграційні законопроекти".
Мета - ознайомлення громади міста Чернігова процесів ухвалення законів на засіданні Верховної Ради України.
19 травня Верховна Рада розглядала 9 законопроектів, спрямованих на виконання Україною зобов'язань у рамках Угоди про асоціацію з ЄС у сферах конкуренції, підприємництва, охорони навколишнього середовища та безпеки продуктів. Цим засіданням парламенту планується започаткувати традицію пакетного розгляду євроінтеграційних законопроектів. Під час трансляції засідання ВРУ учасники флешмобу обговорили процедуру розгляду парламентом євроінтеграційних законопроектів.
Захід проводиться Мережею Центрів європейської інформації в рамках проекту Кампанія відзначення Днів Європи в Україні – 2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!" за підтримки МФ "Відродження".
В Чернігівській області організаторами заходів є Центр європейської інформації ОУНБ ім. В.Г. Короленка та Сіверський інститут регіональних досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.