Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 00:15:53

Уроки безпеки для дошкільнят від чернігівських поліцейських

16.05.2016   12:30

В рамках «Тижня безпеки дорожнього руху», що проводиться силами Національної поліції України, чернігівські поліцейські намагаються не залишити поза увагою і найменших українців.

В Чернігівському дитячому дошкільному закладі № 62 «Олеся» відбулася зустріч інспектора Чернігівського відділу поліції капітана поліції Оксани Воробей з маленькими вихованцями.

Для цього дошкільного закладу вже стало доброю традицією систематично проводити повчальні профілактичні бесіди з правоохоронцями - поліцейськими, рятувальниками, прикордонниками. Цього разу в гостях у малечі - представник Національної поліції.

Оксана Леонідівна розповіла дітлахам про роботу міської поліції, яка прийшла на зміну міліції, про мужніх і хоробрих поліцейських, які стоять на варті спокою як дорослих, так і таких маленьких чернігівців, як от, вихованці садочку.

Офіцер поліції особливу увагу звернула на правила безпечної поведінки дітей на вулиці - знання та безумовне виконання правил дорожнього руху, ставлення до пропозицій невідомих покататися на машині, погратися іграшками чи подивитися на рідкісних тваринок у них вдома.

Звернула увагу капітан поліції і на правила поведінки дітей вдома - нагадала про заборону гратися з вогнем та займистими предметами, про небезпеку розеток та електроприладів (праски, плитки, обігрівачі), про небезпеку відкритих вікон.

На завершення своєї розповіді Оксана Леонідівна наголосила, що кожен з маленьких чернігівців повинен запам'ятати та знати загальну інформацію про себе: прізвище, імена батьків, домашню адресу, домашній чи мобільний телефон. Також з такого віку варто вже знати і телефони екстрених служб 101, 102, 103.

Діти із захопленням слухали розповідь тьоті у формі, і навіть ні на мить не відволіклися, вловлюючи кожне сказане нею слово. Насамкінець дітки із задоволенням сфотографувалися з офіцером поліції, подякували за цікаву розповідь та запросили приходити ще.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини