Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 13:57:41

Навчання дітей правилам безпечної поведінки є невід'ємною частиною виховання підростаючого покоління

06.05.2016   07:11Агенцiя

Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в надзвичайних ситуаціях, дитина в майбутньому не стане винуватцем їх виникнення і зможе захистити себе і оточуючих.

5 травня в рамках проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" рятувальники Чернігівського міського відділу Управління ДСНС у Чернігівській області завітали до вихованців дошкільних навчальних закладів № 57 та № 65, що в обласному центрі.
 
Під час класно-групових занять рятувальники в ігровій формі та з урахуванням вікових особливостей, звернули увагу дітей на основні причини виникнення пожеж, фактори небезпеки та можливі наслідки пустощів дітей з сірниками, запальничками, газовими приладами та іншими небезпечними предметами й речовинами. Вихованці дитсадків приймали активну участь у проведенні заходів, зокрема відповідали на запитання та відгадували загадки з питань безпеки життєдіяльності.

Крім того, рятувальники ознайомили дітей з пожежною технікою та спеціалізованим обладнанням, за допомогою яких здійснюються рятувальні роботи, ліквідовуються пожежі й інші надзвичайні ситуації. Кожен з дітей мав можливість поміряти пожежну каску та захисний протигаз, включити сирену та ліквідувати умовну пожежу за допомогою пожежного ствола.

На завершення заходу персонал та вихованці дитячих садочків подякували рятувальникам за подароване свято та пообіцяли завжди дотримуватимуться правил безпечної поведінки.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.