Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 21:25:46

Журналістів Чернігівщини вчили писати про місцеву владу

29.04.2016   12:37Агенцiя

28 квітня, у Чернігові відбувся тренінг для журналістів на тему "Як писати про місцеву владу".

Представники ЗМІ Чернігівщини, фрілансери і блогери навчались пошуку інформації в реєстрах та відкритих базах даних, опановували тонкощі "«Про доступ до публічної інформації".

Тренерами виступили місцеві експерти та аналітики.

Зокрема, відомий чернігівський блогер Олександр Гашпар розповів присутнім, як шукати інформацію в реєстрах та базах даних. Журналісти дізнались про більш ніж три десятки платформ, на яких вони зможуть знайти необхідну для написання своїх матеріалів інформацію.

Блок аналітика Чернігівського освітнього центру "Ініціатива" Андрія Кужеля був присвячений системі публічних закупівель "Prozorro". Медійники дізнались про модуль аналітики системи, інструмент, завдяки якому суспільство може контролювати систему державних закупівель та впливати на її удосконалення.

Голова ГО "Чернігівський освітній центр "Ініціатива" Павло Пущенко розповів присутнім про можливості, які дає журналісту Закон "Про доступ до публічної інформації". Журналісти обмінялись досвідом використання Закону, та обговорили способи впливу на чиновників, що не хочуть виконувати його норми.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.