Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 23:13:31

Проведено обласний семінар для працівників служб у справах дітей області

27.04.2016   17:09Агенцiя

26-27 квітня у приміщенні Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського проходить семінар-нарада для начальників служб у справах дітей Чернігівської області на тему «Захист прав, свобод та законних інтересів дітей в умовах збройного конфлікту».

Даний захід було організовано Службою у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулась начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько, яка окреслила основні проблемні питання у сфері захисту прав дитини та озвучила пріоритетні напрямки розвитку сфери в найближчий період.

Програма семінару є дуже змістовною та передбачає розгляд таких питань: організація роботи із соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; теоретичні та практичні аспекти соціального захисту внутрішньо переміщених дітей; практичні аспекти захисту прав дитини в судових засіданнях; здійснення соціального захисту дітей в умовах децентралізації влади тощо.

Крім цього, учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з нормативно-правовим забезпеченням захисту житлових та майнових прав дітей, законодавчими засадами захисту дітей під час відчуження та набуття житла або майна та діяльністю центрів надання безкоштовної правової допомоги, для висвітлення яких запрошені представники Головного територіального управління юстиції області та Регіонального центру безкоштовної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини