Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 23:14:33

Відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Основні напрями стратегії прориву регіонального розвитку"

27.04.2016   09:21Агенцiя

26 квітня в приміщенні Чернігівського інституту ім. Героїв Крут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональної Академії управління персоналом» вже традиційно відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Основні напрями стратегії прориву регіонального розвитку».

У її роботі взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова і Києва, науковці науково-дослідних установ, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, зарубіжні наукові фахівці.
 
Із вступним словом до учасників наукового заходу звернувся директор Чернігівського інституту МАУП - кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович. Він розкрив основні напрямки роботи учасників конференції, вказав на важливість питань, що винесені на обговорення, та побажав усім плідної роботи.

Виступи учасників були згруповані за трьома напрямами, а саме:

- Секція І. «Моделювання стратегічних змін регіонального розвитку: синергія та довгостроковий успіх». З даної тематики були запропоновані наступні виступи:
1. Створюючи майбутнє, успішно впроваджуйте бізнес-ідеї. - Клаус Шефер, доктор-інженер технічних наук, професор Технічного рурського університету Бохума, віце-президент концерну «Оерлікон-Бармаг». Клаус Шефер розповів про особливості діяльності компанії Oerlikon Group, продукцію та бізнес-моделі, менеджмент інновацій та інжиніринг по створенню вартості. Інновація – це не випадковість, це концепція розвитку, стратегія і менеджмент.
2. Стратегії регіонального управління підприємствами державного сектору економіки. - Петраков Ярослав Валерійович, кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту ЧНТУ. Доповідач звернув увагу присутніх на проблеми регіонального управління підприємствами державного сектору економіки.
3. Закріплення кадрів і мотивація персоналу при складній сфері діяльності на прикладі надання інжинірингових послуг. - Дітмар Єнке, виконуючий директор ВВ Engineering GmbH, який зазначив, що проблемі адаптації та навчанню проектантів в Германії приділяється велика увага, оскільки лише кваліфікований персонал спроможний успішно виконувати поставлені перед ним завдання. На прикладі надання інжинірингових послуг ВВ Engineering GmbH він розкрив методи закріплення кадрів та мотивації персоналу.
4. Специфіка сучасного етапу транснаціоналізації економіки України. - Гонта Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ. В умовах глобалізації та входження України  до Євросоюзу транснаціоналізація економіки нашої країни є складним і довготривалим процесом, головною метою якого є створення умов для розвитку нашої країни як учасника світової економіки. Було розглянуто проблеми цього надскладного процесу для України та шляхи їх вирішення.

- Секція ІІ. «Організаційно-правові аспекти модернізації управління регіонального розвитку». У цьому напрямку була представлена доповідь «Досудова пробація як напрямок забезпечення кримінально-процесуальної діяльності» Звенигородського Олександра Михайловича, кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії державної пенітенціарної служби. Він зупинився, зокрема, на проблемах законодавства щодо досудової пробації в рамках реформи судової системи України, без проведення якої також неможливий подальший успішний розвиток нашої держави.

- Секція ІІІ. «Проблеми розвитку соціально-гуманітарної сфери регіону». За даним напрямом учасникам конференції було запропоновано доповідь Євменчук Оксани Віталіївни, кандидата історичних наук, доцента МАУП, м. Київ, на тему: «Регіональні аспекти побудови громадянського суспільства в Україні». Доповідач звернула увагу присутніх на проблематику регіонального управління і запропонувала ряд напрямків для їх розв’язання.

Із заключним словом виступив директор Чернігівського інституту МАУП Мурашко Микола Іванович. Він подякував усіх присутніх за цікавий діалог, що склався між учасниками конференції. Головний підсумок роботи конференції – це те, що сьогодні були розглянуті надважливі питання стратегічного економічного розвитку України, які дозволять зробити прорив в економіці країни. Потрібно розуміти, в якому напрямку має рухатись Україна як учасник світових економічних процесів, які реформи мають відбутися в політичному, адміністративному та економічному житті нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини