Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 серпня, 07:16:00

"Сорочинський ярмарок" вирував у ліцеї 22 Чернігова

23.04.2016   08:59

Літературно-музична композиція «Сорочинський ярмарок» була представлена на суд глядачів у Чернігівському ліцеї № 22. Її підготували учителі української мови та літератури Клюй О.І. та Житник І.В. у рамках декади методичного об’єднання вчителів філологічного профілю й естетики.

Щороку подібні заходи проводяться в ліцеї з метою збереження українських звичаїв, обрядів, традицій, музичного фольклору, народного гумору.

На святі вдало були поєднані сценки з народного життя, уривки з п’єси М. Старицького «За двома зайцями», пісні «Сорочинський ярмарок», «Сало», «Як у нас на Україні», уривок із кінофільму «Весілля в Малинівці».

Неперевершеними акторами й співаками були учні 9-10 класів: Богдан Лисенко, Микола Ткаченко, Артем Арсеньєв, Олена Жадан, Оксана Гріхно, Владислав Конотопець, Єлизавета Сердюк, Анастасія Луговська, Єлизавета Репіна, Анна Докіна, Поліна Клюй, Анна Михієнко.

Цікавим утіленням в образ була гра учня 9-б класу Данила Коцура та учня 9-а класу Павла Симонова. Розвеселили присутніх і цигани, учні 11-х класів Теоман Йаман і Анна Собко, які потрапили на свято, щоб поворожити гостям і ненароком украсти порося.

А наша знайома Вірка Сердючка, учениця 10-б класу Тетяна Шарило, була «the best» у своєму образі. Дівчата–продавчині Вікторія Каспаренко, Ольга Дорошенко, учениці 10-а класу, пропонували купити щедрий урожай, зібраний працьовитими руками. Це й картопля, і морква, і часник, і цибуля, і калина, і навіть гарбузи.

На ярмарок поспішав і Стецько, учень 10-б класу Олександр Махарадзе, щоб купити там собі трішки розуму. Не обійшлося на ярмарку й без гуморески П. Глазового «Винахідливий кум», яку майстерно виконав Владислав Шаповаленко.

Ведучими дійства були Дмитро Сидоренко та Єлизавета Соколова. Величезне задоволення отримали від заходу всі: керівники, учителі, учні, гості та батьки.

Останні новини Чернігівщини

Апґрейд чернігівських таксистів. ВІДЕО 15:36

Чернігівський туристично-інформаційний центр організував заняття з англійської та історії міста для таксистів.

Важливо не лише посадити дерево, а й зберегти його

Важливо не лише посадити дерево, а й зберегти його 15:33

Впродовж літніх місяців (переважно в липні) працівники КП “Зеленбуд” Чернігівської міської ради виконували роботи, які мають на меті захистити дерева та кущі, а також квітники від розмноження личинки травневого жука.

Злісних боржників-бюджетників почали відключати від електропостачання

Злісних боржників-бюджетників почали відключати від електропостачання 15:31

З початку місяця через борги за електроенергію було знеструмлено 195 побутових споживачів та 57 юридичних.

ЦВК офіційно оприлюднила результати голосування на 210-му окрузі

ЦВК офіційно оприлюднила результати голосування на 210-му окрузі 15:28

Комісія встановила результати виборів на скандальному окрузі ще 16 серпня.

На вул.Героїв Чорнобиля замінили 1,3 км водопроводу та 540 м каналізаційних мереж. Роботи тривають

На вул.Героїв Чорнобиля замінили 1,3 км водопроводу та 540 м каналізаційних мереж. Роботи тривають 12:06

Будівельні роботи на вул.Героїв Чорнобиля тривають. З травня тут повністю замінюють труби старих каналізації та водогону, прокладених під вулицею. Це одна з наймасштабніших міських реконструкцій цьогоріч.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини