На Чернігівщині пройшли навчально-польові збори
Близько 300 учнів, з числа ліцеїстів та вихованців шкіл-інтернатів взяли участь у навчально-польових зборах на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Протягом 3 днів школярі загартовували себе до подальшої служби у війську.
Юнаки взяли участь у навчальних заняттях з тактики, фізичної, вогневої, медичної підготовки та основ цивільного захисту.
Зокрема протягом зборів з вихованцями проводилась навчальна тривога, вивід особового складу з-під удару противника, марш-кидок до місця проведення занять та військово-тактична гра.
В минулому році я ще був в АТО, зараз вже тут і бачу що справа рухається, рухається в правильному напрямку, виховують майбутніх патріотів, захисників, - зазначив голова спілки учасників АТО в Чернігівській області Альберт Черешко, - Я сподіваюся, що хлопцям не знадобляться військові навички, але якщо прийдуть важкі часи - вони захистять нашу країну.
На завершальному етапі хлопці в польових умовах прослухали курс з основ мінної підготовки, практично обладнали захисні позиції та відпрацювали дії взводу у наступі і обороні.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.