Шкільна форма відміняється, або як святкували "День сміху" у ЗОШ І ступеня № 25
1 квітня у ЗОШ І ступеня № 25 пройшла «хвиля жартів». Головною умовою святкування «Дня сміху» було - веселий або смішний одяг.
Також, учням було запропоновано взяти участь у конкурсі «Смішний капелюшок». Діти та вчителі прийшли до школи в різноманітних костюмах (Пеппі Довга Данчоха, Пірат, Людина-Павук, Метелик, Кошенятко та ін.), капелюхах, з розмальованими обличчями та гарним просто настроєм.
Упродовж дня на перервах діти розважалися та жартували один з одним. Педагог-організатор та практичний психолог вітали дітей смішними задачками, квестами та колективними іграми.
У всіх класах були проведені повчальні бесіди про те «Як треба жартувати».
Вчителі та діти отримали багато позитивних емоцій, і ще раз переконались у тому, що сміх – запорука щастя і здоров’я.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.