"Правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій"
Які основні завдання та організація роботи з документами в органах виконавчої влади, як відбувається процес модернізації державної служби та державного управління - ці та інші питання розглядатимуться в рамках тематичного короткотермінового семінару "Правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій".
Навчання розпочалося в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Відкрив семінар начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Віктор Мойсієнко.
Аудиторією даного семінару є начальники юридичних відділів апаратів райдержадміністрацій.
Протягом трьох днів навчання для слухачів заплановано ряд тематичних зустрічей, що будуть присвячені питанням діловодства та контролю виконавчої дисципліни в органах виконавчої влади, основним аспектам правової роботи районної державної адміністрації, особливостям здійснення перевірок правової роботи та іншому.
Проблеми взаємодії юридичних служб райдержадміністрацій з фізичними та юридичними особами, організації діяльності юридичної служби місцевої державної адміністрації у практичному аспекті та особливостей здійснення транскордонного співробітництва в рамках Єврорегіону "Дніпро" вивчатимуться під час конверсаторіумів, запланованих програмою семінару.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression