Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 22:32:40

Вступна кампанія 2016 року розпочнеться 11 липня

20.02.2016   12:44Агенцiя

Зарахування на місця державного замовлення буде здійснено не пізніше 6 серпня.

В 2016 році термін вступної кампанії скоротили. Тепер документи абітурієнтів вищі навчальні заклади прийматимуть з 11 по 27 липня. Про це повідомила перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

За її словами, відкривати приймальні комісії на довший термін є недоцільним, оскільки під час вступної кампанії минулого року більше третини від загальної кількості заяв абітурієнтів подавалися в електронному вигляді. Совсун також додала, що у зв'язку з демографією кількість випускників, принаймні до 2019 року, буде зменшуватися.

"Таке рішення не призведе до великих черг до приймальних комісій", - сказала Інна Совсун.

У цьому році особи, які будуть вступати на ті спеціальності, на котрі передбачається проведення співбесід, екзамени і творчі конкурси, будуть подавати документи до ВНЗ до 20 липня.

Як повідомила перший заступник Міністра освіти і науки, зарахування на місця державного замовлення буде здійснено не пізніше 6 серпня.

Вступники будуть подавати свої заяви за пріоритетністю і в такій кількості, як і в минулому році.

"Система пріоритетності довела свою успішність. Це дозволило зробити процедуру більш автоматизованою і прозорою, зокрема, фактично 85% вступників у 2015 році були розподілені під час першої автоматичної хвилі зарахування", - зазначила Інна Совсун.

Вона наголосила, що в 2016 році Міністерство вже не здійснюватиме ручного розподілу місць державного замовлення. Як пояснила перший заступник міністра, для вищого навчального закладу встановлюється кількість місць за певною спеціальністю. Абітурієнт, визначивши свою пріоритетність, отримає рекомендацію на зарахування.

З початку лютого в Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2016, яка триватиме до 4 березня.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини