Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:55:01

У "Десні" відбувся випуск солдат строкової служби, після чотирьохмісячного періоду навчання

31.03.2012   13:18

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, який дислокується у селищі Десна, на Чернігівщині завершилися випускні іспити у солдатів-курсантів строкової служби, які проходили тут чотиримісячний курс навчання за 101-ю спеціальністю Сухопутних військ ЗС України. Всього у "Десні" навчалось майже 4000 курсантів.

На плацу навчального центру відбулися урочистості, під час яких командування навчального центру та представники селищної ради  нагородили кращих воїнів грамотами, подяками, почесними нагрудними знаками "Гвардія" та цінними подарунками. 

Також командири навчальних підрозділів кращим солдатам вручили погони "старший солдат".
 
- У сучасному бою немає і не може бути бойової досконалості. Тут бере гору лише професійна майстерність, висока технічна підготовка, маневреність  та нові засоби збройної боротьби. Переможе лише найсильніший, - сказав на урочистому шикуванні начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Віктор Бокій. - Впевнений, що усі солдати, які проходили професійну підготовку у "Десні" вдосконалюватимуть свій фаховий рівень у військових частинах нашої держави, - наголосив він.

Перші відправки строковиків у війська розпочнуться уже з 1 квітня.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.