Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:29:43

Батьки учнів закликали директора школи залишити свою посаду. ВІДЕО

09.02.2016   12:06

Конфлікт розгорнувся в Олишівці Чернігівського району. Районний відділ освіти звільнив директора Олишівської школи Валерія Макотрика за недбалість і невиконання службових інструкцій, однак директор повернувся на роботу через суд.

В Олишівській загальноосвітній школі Валерій Макотрик працював директором 12 років. За цей час батьки кілька разів зверталися зі скаргами на нього до відділу освіти райдержадміністрації – стосовно, на їх думку, службової недбалості й некомпетентності директора. Кілька разів йому виносилися догани – розповідає начальник відділу освіти Тетяна Маханькова.

Валерій Макотрик каже, що це керівник відділу освіти хоче вижити його з посади й підбурює проти нього батьків. А грошей на ремонт, за його словами, не вистачало через недофінансування освіти державою.

Гроші насправді виділялися, — заперечує слова директора керівник відділу: тільки за три останніх роки – майже триста тисяч гривень. Інша річ, на що вони були витрачені.

Отже, за недбалість і порушення посадових інструкцій відділ освіти звільнив Макотрика з посади директора. Понад два місяці у школі працював новопризначений директор — Тетяна Шевченко. Але Валерій Макотрик подав позов до суду. Районний суд прийняв сторону відділу освіти, а от апеляційний суд – сторону попереднього директора і постановив поновити його на посаді.

Ми побували в Олишівці у перший же день, коли Валерій Макотрик знову був на роботі. Цього дня батьки учнів провели збори в місцевому будинку культури, щоб висловити недовіру Макотрику. Ми порахували: учасників зборів – близько ста двадцяти. Учнів в Олишівській школі – сто тридцять п’ять.

Цікаво, що батьків підтримує районна адміністрація, депутати районної і обласної ради. У всіх їх теж накопичилися численні претензії до директора.

Батьки учнів зачитали звернення до директора з проханням піти з посади.

Районний відділ освіти подав касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, добиваючись звільнення Валерій Макотрика з посади. Розгляду цієї скарги можна було чекати до півроку. Але батьки вимагали скорішого вирішення конфлікту, який впливає на якість освіти й виховання їх дітей.

Отже в понеділок Валерій Макотрик написав заяву про звільнення з роботи за згодою сторін.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.