Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:25:02

Завершився ІV етап ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

31.03.2012   09:08Агенцiя

З 26 березня по 30 березня в м. Чернігові проходив ІV етап ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, у якому взяли участь 117 учнів, представників 27 команд з усіх регіонів України.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 26 березня в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Учасників інтелектуальних змагань привітали Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, кандидат філософських наук, голова оргкомітету олімпіади, Віктор Геращенко, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Надія Гражевська, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, голова журі. У святковому концерті взяли участь найкращі творчі колективи Чернігівщини.

Олімпіада юних економістів проходила на базі ліцею № 15 м. Чернігова (директор Жовтопляс О.І.), де для учасників були створені належні умови.

Змагання проводились у два етапи: 27 березня учні виконували завдання теоретичного туру, 28 березня – практичного.

За ходом олімпіади стежила комісія громадського контролю у складі представників учнівського самоврядування. Члени журі – науковці, викладачі, методисти, учителі, студенти з різних регіонів України – працювали злагоджено та професійно, об’єктивно оцінюючи виконані учнями теоретичні й практичні завдання відповідно до встановлених критеріїв. Журі відзначило високий рівень підготовки всіх учасників.

За час перебування на Чернігівщині учасники олімпіади мали змогу побувати в пам’ятних місцях Чернігова в ході екскурсії “Стародавній Чернігів”, побачити підземні келії, храми, гробниці Антонієвих печер Троїцького монастиря – пам’ятки культової архітектури XI – XIX століть. Історія древнього Чернігова не залишила байдужим жодного із гостей.

Учні, керівники команд, члени журі також відвідали Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм.

Урочистості з нагоди закриття олімпіади та нагородження переможців і учасників відбулися в ліцеї № 15 м. Чернігова.

Юних економістів привітав Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, кандидат філософських наук, голова оргкомітету олімпіади. Успіху, натхнення та нових перемог побажала Ольга Литвиненко, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, член оргкомітету олімпіади.

Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів було нагороджено 34 учасники (І – 5 учнів, ІІ – 11, ІІІ – 18). Також спеціальні призи були підготовлені для школярів, які отримали абсолютну кількість балів. Абсолютними переможцями стали:

– учень 9 класу Біличенко Максим, Харківська гімназія №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради;

– учень 10 класу Іванов Антон, Харківська гімназія №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради;

– учень 11 класу Короп Олег, Городищенський економічний ліцей Черкаської області.

Були відзначені й наймолодші учасники олімпіади, учні 7-8 класів, які виконували конкурсні завдання за 9 клас.

Переможцями від команди Чернігівської області стали:

– учениця 9 класу Дасюк Ірина, спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова;

– учень 9 класу Журко Дмитро, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. № 29 Чернігівської міської ради;

– учень 10 класу Білоокий Валентин, спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.

Окремі слова подяки було сказано членам оргкомітету олімпіади, працівникам Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, учителям, які підготували обдарованих учнів до участі в ІV етапі ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Учасники олімпіади отримали цінні подарунки від генерального спонсора ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”.

Подяками за популяризацію економічних знань серед учнівської молоді було нагороджено окремих членів журі.

Перехідний Кубок Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки було передано команді Івано-Франківської області, яка стала найкращою за результатами олімпіади 2012 року, від команди Запорізької області, лідера змагань 2011 року.

Символ олімпіади з економіки передано представнику Тернопільської області, яка прийматиме ХVІ Всеукраїнську олімпіаду з економіки наступного року.

Гарний настрій учасникам свята створили дитячі творчі колективи. З концертними номерами виступили вихованці танцювальних і вокальних гуртків та студій ліцею № 15 м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.