Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 19:46:21

Верховна Рада виділила 998 млн гривень на субвенцію місцевим бюджетам для підготовки кадрів у ПТУ

04.02.2016   13:40Агенцiя

Законопроект підтримали 297 нардепів.

України виділила 997,865 млн гривень на субвенцію з державного місцевим бюджетам на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах.

Відповідний законопроект №3830-3 підтримали 297 парламентарів. Документ ухвалили в редакції профільного парламентського комітету з запропонованими ним техніко-юридичними правками, які повинні будуть внести уточнення в доповнення до законопроекту.

Важливо
Зоряні війни: що не поділили Абрамавічус і Кононенко
Зокрема, згідно із законом, витрати на підготовку робітничих кадрів у ПТУ та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення - обласних центрах, плануються з 2016 року у відповідних бюджетах міст обласного значення - обласних центрах, а на інших територіях - у відповідних обласних бюджетах та бюджеті Києва.

Крім того, передбачається, що передане у комунальну власність майно (об'єкти, споруди, основні фонди), яке звільняється в результаті модернізації мережі ПТНЗ, використовуються лише для потреб сфери освіти, а кошти, отримані від його використання, за умови оренди, використовуються для розвитку освіти.

Підкреслюється, що субвенцію планується виділити з коштів стабілізаційної дотації.
 

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини