Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 15:12:24

Соціальні мережі: правила роботи для журналіста

26.01.2016   10:52Агенцiя

Соціальні мережі давно перестали бути лише платформою для спілкування. Саме з акаунтів відомих людей чи просто пересічних жителів світ дізнається про останні новини у місті та світі. Соціальні мережі дають можливість знайти фахівця у будь-якій галузі та точці світу.

Отож, так звані «нові медіа» є безпосередніми помічниками, а інколи й ворогами, для журналістів.

В останній робочий день минулого тижня учасники проекту «Медійний поступ» говорили про правила користування та можливості соціальних мереж.

З цієї теми з медійниками Чернігівщини спілкувався відомий блогер, він же — радник голови Рівенської ОДА, Володимир Гребьонкін.

Тренер деталізував технічні можливості популярних соцмереж, а також зупинився на особливостях їх використання.

Говорили і про «гігієну» у світовому павутинні, та як через власну необачність не потрапити на «інформаційний смітник».

Також учасники проекту відкрили для себе чимало нових корисних Інтернет-сервісів, що пришвидшать та полегшать роботу з соціальними .мережами та будь-якими електронними документами.

Проект «Медійний поступ» реалізовують Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з громадськими організаціями «Асоціація регіональних ЗМІ» та «Разом до громадянського суспільства» за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини