Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 04:22:56

Працівники структурних підрозділів облдержадміністрації вчились організовувати заходи з громадського обговорення владних рішень

14.01.2016   16:58Агенцiя

14 січня директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван та працівники Департаменту провели навчання з працівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальними за проведення консультацій з громадськістю.

Питання, які стали предметом розгляду учасників заходу, стосувались планування, анонсування заходів з громадського обговорення, доведення до громадськості інформації про їх підсумки.

Особлива увага була приділена забезпеченню відкритості та прозорості діяльності органу влади в цьому напрямку, висвітленню консультацій на веб-сайті облдержадміністрації, залученню громадськості до обговорення.

Була проаналізована практика використання різних форм громадського обговорення: електронних консультацій, зустрічей з громадськістю, засідань за «круглим столом» тощо.

Загалом у 2015 році у рамках консультацій з громадськістю облдержадміністрацією проведено 126 заходів, зокрема, оприлюднено 64 проекти рішень та проекти нормативно-правових актів, з них – 32 проекти розпоряджень голови облдержадміністрації 3 проекти звітів щодо стану виконання обласних програм, 6 проектів регіональних програм, зокрема проект програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2016 рік, 15 проектів планів заходів, проект Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.