"Третій сектор online" - в Чернігові або Як нас навчали забути MicrosoftOffice
Шість працівників Чернігівської міської бібліотечної системи взяли участь в унікальному та корисному тренінгу.

Протягом двох днів двадцять два громадських активістів з Чернігова та Черкас навчались новітнім технологіям менеджменту, планування та управління командою.
Тренери-ІТ-шники сумчани Дмитро Тіщенко та Володимир Денисов поділилися як за допомогою прогресивних ІТ-інструментів та онлайнових сервісів впроваджувати нові можливості в роботу організацій.
Незважаючи на складність практичних завдань, різний досвід громадської діяльності та вік учасників (від 16 до 60 років) команди працювали інтенсивно, дружньо та весело.
І якщо хтось з учасників тренінгу ще не користувався такими інструментами як Google Mail, Сoogle.it, Mindmap, Google Кeep, Google Calendar, GoogleDrive, Hangouts On Air та іншими чудовими сучасними сервісами-онлайн – Wundеrlist, Trello, Dropbox, Telegram, IFTTT, то після навчання напевно почнуть застосовувати їх у спільній роботі з документами, комунікації всередині організації, проектній діяльності та автоматизації різних рутинних дій.
Останні новини Чернігівщини
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.