Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:33:52

Навчатися ніколи не пізно! ВІДЕО

12.12.2015   11:06Агенцiя

2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. У Чернігові першими ініціативу підтримали новим проектом — філологічним факультетом — в Центральній міській бібліотеці ім. М.Коцюбинського. Його відкрили під гаслом «Навчатися ніколи не пізно», бо студентами стали люди дуже поважного віку.

Філологічний факультет англійської мови – вже четвертий у складі безкоштовного навчального закладу «Університет 60+», що вже другий рік поспіль діє при Чернігівській міській бібліотеці ім. М.Коцюбинського. У 2013-му спочатку відкрився факультет комп’ютерної грамотності і однією з перших його випускниць стала Валентина Кузнєцова. Старший правнук з пошаною називає її «моя продвинута прабабуся», але зупинятися на досягнутому жінка не збирається і тепер планує опанувати ще й англійську мову.

Безкоштовно навчатися в бібліотеці можна ще на двох факультетах – історичному та правовому. І це не лише набуття нової інформації – це місце дружнього спілкування та відпочинку.

Навчатися ніколи не пізно – і перші 14 студентів (планується відкрити ще одну таку ж групу) доводять це, прагнучи нових знань, нових навичок, нових друзів.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини