Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 03:38:20

У бібліотеці Короленка навчали внутрішньо переміщених осіб як стати успішними підприємцями

25.11.2015   14:19Агенцiя

19 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб "Основи бізнесу. Як стати успішним підприємцем"

Навчання проходило в рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації", який реалізується ініціативною групою "Небайдужі бібліотекарі", за підтримки Чернігівського обласного УБА, у межах проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що адмініструється ГО "МАРТ" за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренінг провела заступник генерального директора "Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області" Дудчина Анна В'ячеславівна.

Головна ідея тренінгу "Основи бізнесу. Як стати успішним підприємцем" полягає в обґрунтуванні послідовних кроків майбутнього підприємця – від генерування підприємницької ідеї до визначення й використання факторів економічного процвітання фірми. Під час тренінгу слухачі отримали інформацію з таких тем: пріоритетні напрями підприємницької діяльності, пошук та аналіз бізнес-ідеї, законодавчі аспекти реєстрації підприємницької діяльності, організація та психологія управління бізнесом, основи конкурентоспроможності. Також вимушені переселенці отримали індивідуальні консультації з питань вибору бізнес-ідеї та складання бізнес-плану.

На тренінгу була присутня Людмила Віталіївна Нікольська – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського міського центру зайнятості. Вона презентувала присутнім послуги центру зайнятості, шляхи працевлаштування, розповіла про особливості надання допомоги для організації підприємницької діяльності.

Вимушено переміщені довго не відпускали тренерів-лекторів, задаючи їм безліч запитань з даної тематики та отримуючи змістовні відповіді.

Працівники бібліотеки сподіваються, що завдяки здобутим знанням з основ бізнесу, сформується спільнота успішних підприємців.

"Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО "Чернігівське обласне відділення УБА" і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу".

За додатковою інформацією звертатися:
Оксана Плаунова, тел. 69-80-28.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини