ЧДТУ вітав Посла Сірійської Арабської Республіки в Україні
20 березня Чернігівський державний технологічний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Сірійської Арабської Республіки в Україні Мохамед Саід Акіль.

Відбулась зустріч Посла з ректором ЧДТУ професором Шкарлетом С.М., під час якої були обговорені перспективи розширення культурних зв’язків та співробітництва у галузі науки та освіти.
Під час зустрічі зі студентами гість підкреслив, що його країна прагне миру і підтримує незалежність усіх країн свого регіону, дбає про розвиток освіти та культури, проводить політику культурної і релігійної толерантності і терпимості.
У рамках зустрічі перед студентами виступив також співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Захарій Керстюк, що недавно відвідав Антиохійский Патріархат, що діє в Сирії, бачив ситуацію в країні, лояльне відношення до християнських церков, що свідчить про релігійну толерантність сірійського народу.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.