Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:03:48

Координаційна рада у справах дітей розглянула актуальні питання

13.11.2015   07:52

Секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар провів засідання координаційної ради у справах дітей, на якому обговорювались підсумки роботи з профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального сирітства, нещасних випадків в дитячому середовищі за звітний період.

З відповідною доповіддю виступив начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Валерій Семенець.

За його словами, важливим напрямом даної роботи є своєчасне виявлення дітей, які потребують уваги відповідних служб. В І півріччі 2015 року порівняно з І півріччям 2014 року кількість профілактичних рейдів в області зменшилась на 4%. По м. Чернігову в ході проведення відповідних рейдів бездоглядних дітей не виявлено.

Для надання допомоги дітям, які виховуються в сім’ях, де батьки не належним чином виконують батьківські обов’язки, в області діє 3 центри соціально-психологічної реабілітації дітей. Службою у справах дітей Деснянської районної у м. Чернігові ради до цих центрів направлено 10 дітей, з них 4 дитини, які потребують психологічно-педагогічної корекції.

Підводячи підсумки наради, В. Кухар наголосив, що зазначене питання потребує більш зваженого підходу і це можливо тільки при тісній співпраці служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів освіти. Особливе значення також має поінформованість населення в даному питанні.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини