Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 10:45:15

Працівники прокуратури області взяли участь у тренінгу з питань стану дотримання прав дитини у місцях несвободи

10.11.2015   07:29Агенцiя

Керівник відділу ювенальної юстиції прокуратури області та ювенальний прокурор, який безпосередньо здійснює нагляд за дотриманням прав засуджених неповнолітніх у виховній колонії УДПтС України в області, взяли участь у дводенному тренінгу, проведеному в м. Луцьку на тему: «Стан дотримання прав дитини у місцях несвободи Державної пенітенціарної служби та обов’язків персоналу в світлі діяльності Національного превентивного механізму».

Тренінг відбувся за участю координатора Проектів ОБСЄ в Україні, науковців Харківського інституту соціальних досліджень, представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та представника Уповноваженого ВР України з прав людини.

Перед прокурорами під час тренінгу виступили провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов, представник Уповноваженого ВР України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Аксана Філіпішина, координатор програм ЮНІСЕФ в Україні щодо захисту дітей Руслан Сірман.

У своїх виступах учасники зосередили увагу на дотриманні та впровадженні європейських норм під час відбування засудженими неповнолітніми покарання в установах ДПтС України.

Водночас навели рішення Європейського суду з прав людини, якими встановлено порушення Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також наголосили на необхідності принципового реагування у разі встановлення таких фактів. 

Учасники тренінгу обговорили також роль прокурорів у забезпеченні прав дитини в місцях несвободи, реалізації національного превентивного механізму у сфері попередження катувань та інших форм жорстокого поводження, а також забезпечення соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в місцях позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

18 березня: Цей день в Україні та в світі

18 березня: Цей день в Україні та в світі 10:44

ДЕНЬ 388 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 388 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігові ще 23 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України виплатять одноразову матеріальну допомогу

У Чернігові ще 23 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України виплатять одноразову матеріальну допомогу 12:53

У Чернігові ще 23 особам буде надана одноразова матеріальна допомога, як членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума такої виплати становить понад 1,217 млн грн.

До уваги мешканців Чернігова!

До уваги мешканців Чернігова! 12:50

Наразі аварійну поломку на тяговій підстанції, яка живить контактну тролейбусну мережу в районі КСК ліквідовано.

Поліцейські Чернігівщини затримали чоловіка, який підозрюється у виготовленні психотропних речовин в домашній лабораторії

Поліцейські Чернігівщини затримали чоловіка, який підозрюється у виготовленні психотропних речовин в домашній лабораторії 12:45

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю та кінологами задокументували факт виготовлення наркотиків місцевим мешканцем.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 12:29

Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини