Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 13:28:56

Проведено навчання працівників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з надання домедичної допомоги

05.11.2015   07:45

2-3 листопада у місті Чернігові на базі лікувально-профілактичного закладу "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради, були проведені навчання педагогічних працівників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Були здобуті, як теоретичні знання, так і практичні. Заняття проходили у спеціальному навчально-тренувальному класі по наданню першої домедичної допомоги з використанням манекенів та іншого наочно-тренувального обладнання для відпрацювання практичних навичок.

Працівники лікувально-профілактичного закладу всі матеріали доводили до слухачів у доступній всім формі. Також, на практиці, продемонстровано надання першої домедичної допомоги при різних видах травм, особливості серцево-легеневої реанімації, в залежності від віку та основні види накладання пов’язок при різного роду пораненнях.

У всіх випадках рани виглядали дуже реалістично, адже були використані імітовані манекени та муляжі.

По закінченню навчання працівники навчально-методичного центру отримали довідку про підготовку з надання домедичної допомоги.

Аудиторія залишилась задоволена, адже отриманні знання будуть використовуватися, як на заняттях зі слухачами, так і при необхідності в повсякденному житті.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини