Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 07:06:02

Обмін досвідом між позашкільниками області триває

03.11.2015   08:09Агенцiя

За ініціативи Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва і за сприяння Управління освіти і науки Чернігівської ОДА 30 жовтня відбувся комплексний методичний виїзд до Менського району з проблеми «Виховання патріотичних цінностей – пріоритетне завдання сучасного навчально- виховного закладу в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Працівниками Палацу були підготовлені цікаві та змістовні виступи для педагогів чотирьох категорій: вчителів початкових класів та вихователів ГПД, класних керівників 5-8 класів, класних керівників 9-11 класів, заступників директорів із виховної роботи, керівників гуртків та педагогів-організаторів навчальних закладів Менського району.

Враховуючи актуальність питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді, для педагогів Менщини були проведені лекції про формування національного самовизначення та самосвідомості особистості засобами різних видів мистецтв, нових педагогічних технологій.

З метою поширення інформації про Європейський Союз та активного залучення учнів до створення та діяльності шкільних євроклубів методистами Палацу були надані практичні рекомендації по їх створенню на базі навчально-виховних закладів.

До уваги вчителів була представлена мультимедійна презентація про особливості виховання активної громадянської позиції вихованців Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, проведений детальний аналіз заходів, акцій та проектів, які відбулися у закладі. Учасникам заходу надані практичні рекомендації щодо формування якостей громадянина, патріота, інтелектуально – розвиненої, морально зрілої особистості.

Особливе захоплення викликали майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: «Виготовлення сувенірів із солоного тіста», «Плямографія».

Під час творчої зустрічі з педагогами Менського Центру дитячої та юнацької творчості, Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості, відбувся цікавий обмін досвідом. Освітяни-позашкільники розповіли про свої досягнення, обговорили актуальні питання навчання та виховання молодого покоління в дусі патріотизму в умовах роботи ПНЗ.

На сьогодні дуже актуальним є питання співпраці між педагогами – позашкільниками області, конструктивного діалогу між ними, про що свідчать тільки позитивні відгуки учасників семінару, які відзначили високий професіоналізм педагогів Палацу, їх творчість та самовіддачу. Покладаємо  надію на те, що подібний обмін досвідом стане доброю традицією традицією.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини