Студенти Чернігова визначали власний екологічний слід
Вплив життєдіяльності кожної людини на оточуюче середовище визначали студенти технологічного університету в Чернігові.
Відбулося це в рамках інтерактивної лекції «Альтернативна енергія – перспектива сталого розвитку», яку провела Громадянська мережа ОПОРА.
Учасники акції почали розуміти, як кожен з нас впливає на екологію та які це має наслідки. Близько 40 студентів відвідали лекцію та продемонстрували неабияку активність в обговоренні.
«Для того, щоб люди усвідомлювали, як саме вони здатні впливати на оточуюче середовище, необхідно піднімати ці питання та проводити деталізовані обговорення, особливо серед молоді. Тільки після усвідомлення кожним жителем його ролі у великому процесі енергозбереження, можна буде отримати дієвий результат», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.
Досвід інших країн демонструє, що альтернативна енергія є запорукою успішного розвитку країни. По закінченню лекції учасники наголосили, що краще використовувати пластик для будівництва доріг, як це робить Голландія, аніж просто складати його на сміттєзвалищі.
Окрім обговорення, зацікавлені учасники отримали інформаційні постери від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які містять поради щодо підвищення енергоефективності у побуті.
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.