Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 10:38:02

III сезон міжвузівської інтелектуальної гри "Брейн-ринг" з правознавства

22.10.2015   08:17Агенцiя

Знання – це сила за будь яких обставин у житті. Правові знання мають подвійну силу, дають надію і забезпечують захист людини від різних негараздів.

В рамках проведення тижня правових знань 21 жовтня в Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП  був проведений III сезон міжвузівського брейн-рингу. Під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента, завідуючого кафедри  «Правознавства» Войцеховського М.М. було створено високо інтелектуальну атмосферу.

У заході взяли участь 4 команди: «Правова група» ЧІ МАУП, «Діти Феміди» факультету господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету, «Сіверяни» Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Хепі піпл» Херсонського економіко-правового інституту.

В якості арбітрів на «Брейн-ринг» були запрошені: заступник директора ЧІ МАУП з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доцент Назарко С.О., члени кафедри «Правознавства» ЧІ МАУП Захарчук І.В., Шевченко О.М., Сенченко Н.М., Савінова В.М., Ткаченко О.Г.
Гра розпочалась з конкурсу «Розминка команд» (хто швидше дасть правильну відповідь на запитання суддів). I раунд - «Інтелектуальний штурм» - команди по черзі відповідають на 9 питань. II раунд -  «Правознавча бліц-естафета» - складався з таких конкурсів: «Ерудити», «Конкурс капітанів», «Державні символи». III раунд гри - «Громадянство» - учасникам пропонувалось підтвердити або заперечити різні юридичні твердження. IV раунд - «Правовий вінегрет» - учасникам потрібно було обрати найбільш точну відповідь з декількох запропонованих.

За підсумками змагань перше місце посіла  команда «Сіверяни» Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, друге - команда «Правова група»ЧІ МАУП, третє - «Діти Феміди» факультету господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету. Переможцям були вручені дипломи та пам’ятні сувеніри - символ мудрості «Сова».

Останні новини Чернігівщини

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів 10:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.