Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 05:57:12

Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

22.10.2015   08:09Агенцiя

Делегація з представниківагропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіціз 13 по 19 жовтня.

Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства, ознайомчі візити на діючі господарства та практичні навчання, семінари вЕстонськомуУніверситеті Природничих Наук – такий видався напружений графік української делегації.

Українців дуже привітно зустрічали на всіх рівнях – від міністра до фахового працівника підприємства. Так, до навчального семінару у Міністерстві сільського господарства приєднався і міністр – Урмас Круузе.

Під час візиту українці також ознайомилися з специфікою організації та роботи  потужних відомих естонських молочних ферм, які надають послуги по збору та охолодженню молока, штучного осіменіння та заготівлі кормів.
 
Оцінка наявних можливостей розвитку тваринницької галузі на Чернігівщині естонськими фахівцями надає всі шанси на підвищення якості продукції сільгосппідприємств у трьох пілотних господарствах регіону.

Діяльність проекту пов’язана із забезпеченням потреб цих підприємств у наданні їм інформаційної, консультативно-методичної допомоги, використанні та запровадженні новітніх форм ведення господарств, спрямованих на зростання обсягів виробництва.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту СГО «Народна Рада Чернігівщини» та Естонського Університету Природничих Наук. Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини