Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 14:53:59

Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

22.10.2015   08:09Агенцiя

Делегація з представниківагропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіціз 13 по 19 жовтня.

Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства, ознайомчі візити на діючі господарства та практичні навчання, семінари вЕстонськомуУніверситеті Природничих Наук – такий видався напружений графік української делегації.

Українців дуже привітно зустрічали на всіх рівнях – від міністра до фахового працівника підприємства. Так, до навчального семінару у Міністерстві сільського господарства приєднався і міністр – Урмас Круузе.

Під час візиту українці також ознайомилися з специфікою організації та роботи  потужних відомих естонських молочних ферм, які надають послуги по збору та охолодженню молока, штучного осіменіння та заготівлі кормів.
 
Оцінка наявних можливостей розвитку тваринницької галузі на Чернігівщині естонськими фахівцями надає всі шанси на підвищення якості продукції сільгосппідприємств у трьох пілотних господарствах регіону.

Діяльність проекту пов’язана із забезпеченням потреб цих підприємств у наданні їм інформаційної, консультативно-методичної допомоги, використанні та запровадженні новітніх форм ведення господарств, спрямованих на зростання обсягів виробництва.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту СГО «Народна Рада Чернігівщини» та Естонського Університету Природничих Наук. Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.