Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:14:56

У ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка проходить VІІІ міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Микола Лапутіна

16.10.2015   07:49Агенцiя

15 жовтня розпочала роботу VІІІ міжнародна конференція на тему: «Актуальні проблеми біомеханіки фізичного виховання та спорту», присвячена пам'яті доктора біологічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Анатолія Миколайовича Лапутіна, науковими результатами котрого користуються провідні фахівці у галузі фізичного виховання та спорту, біології, біомеханіки, космонавтики.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України Миколи Олексійовича Носка та представлення почесних гостей.

Вітаючи присутніх, очільник вишу підкреслив, що вже вісім років традиційно на конференцію збираються найкращі учні великого вченого, які продовжують розпочату ним справу. Він зауважив, що чернігівські науковці роблять значний внесок у розвиток досліджень законів руху в живих системах, які вивчає біомеханіка.
 
Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у наукових секціях, де обговорювалися біомеханічні, педагогічні, медико-біологічні та психологічні аспекти фізичного виховання і спорту.

Особливою увагою користувалася секція біомеханічних, інформаційно-комунікаційних технологій та конструкторських розробок у фізичному вихованні та спорті.

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.